Üretim Süreci

Modelleme

Alanında uzman, geniş modelhane ekibimiz numune sürecinin doğru bir şekilde başlaması için son teknoloji programlar kullanarak tasarımları modellemektedir.

Kesim – Tasnif

Kesim departmanımız maksimum verimlilik ve minimum hata payı odaklı çalışıyor. Sahip olduğumuz teknolojik imkanlar sayesinde doğal hammadde kaynaklarını en verimli şekilde değerlendiriyoruz.

Nakış

Son teknoloji nakış makinelerimiz ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda desen çalışmalarını ve üretim süreçlerini kendi bünyemizde yürütmekteyiz. Nakışlarımızda GRS sertifikalı geri dönüştürülmüş iplikler kullanılıyor.

Baskı

Güçlü partnerlerimiz ile birlikte transfer, flok, emprime ve dijital baskı çözümleri sunuyoruz. Baskı sürecinde EU Reach sertifikalı, doğaya zarar vermeyen boyalar kullanıyoruz.

Dikim

Ürünleri, uluslararası kalite standartlarında, son teknoloji üretim bantlarımızda dikiyoruz. Dikim aşamasında çevre dostu ve geri dönüştürülmüş materyaller kullanıyoruz.

Yıkama

Yıkama süreçlerimizin tamamını Oeka-Tex onaylı bir şekilde yürütmekteyiz. Güçlü partnerlerimiz ile birlikte asit, pigment, antik, enzim ve silikon yıkama çözümleri sunuyoruz.

Kalite ve Kontrol

Tecrübeli kalite kontrol ekibimiz ürünlerimizi hatasız bir şekilde paketleyip sevkiyata hazır hale getiriyor. Uluslararası gümrükleme ve lojistik için de müşterilerimize destek veriyoruz.