Üretim Süreci Yedek

Modelleme

Alanında uzman, geniş modelhane ekibimiz numune sürecinin doğru bir şekilde başlaması için son teknoloji programlar kullanarak tasarımları modellemektedir.

Kesim – Tasnif

Kesim departmanımız maksimum verimlilik ve minimum hata payı odaklı çalışıyor. Sahip olduğumuz teknolojik imkanlar sayesinde doğal hammadde kaynaklarını en verimli şekilde değerlendiriyoruz.

Dikim

Ürünleri, uluslararası kalite standartlarında, son teknoloji üretim bantlarımızda dikiyoruz. Dikim aşamasında çevre dostu ve geri dönüştürülmüş materyaller kullanıyoruz.

Nakış

Son teknoloji nakış makinaları ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda desen çalışmalarını ve üretim süreçlerini kendi bünyemizde yürütmekteyiz. Nakışlarımızda GRS sertifikalı geri dönüştürülmüş iplikler kullanılıyor.

Baskı

Güçlü partnerlerimiz ile birlikte transfer, flok, emprime ve dijital baskı çözümleri sunuyoruz. Baskı sürecinde EU Reach sertifikalı, doğaya zarar vermeyen boyalar kullanıyoruz.

Yıkama

Yıkama süreçlerimizin tamamını Oeka-Tex onaylı bir şekilde yürütmekteyiz. Güçlü partnerlerimiz ile birlikte acid,pigment, antik, enzim ve silikon yıkama çözümleri sunuyoruz.

Kalite kontrol ve Sevkiyat

Tecrübeli kalite kontrol ekibimiz ürünlerimizi hatasız
bir şekilde paketleyip sevkiyata hazır hale getiriyor. .Uluslararası gümrükleme ve
lojistik için de müşterilerimize destek veriyoruz.