Hakkımızda

2017 yılında İstanbul’da kurulan BUG Tekstil, yenilikçi üretim anlayışı ve üstün kalite güvencesi ile farklı kalitelerde örme kumaşlar ile hazır giyim sektörüne yönelik üretim yapmaktadır. Bünyesinde modelleme, kesim, dikim, baskı, nakış ve kalite kontrol hizmetlerini barındıran BUG Tekstil kadın, erkek, unisex ve çocuk giyim kategorilerinde hizmet vermektedir.

BUG Tekstil, Düzce Gümüşova Organize Sanayi Bölgesindeki üretim tesisinde tesisinde 3000 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 5000 m2 alanda deneyimli personel kadrosuyla hizmet vermektedir. Tesis bünyesinde, kesim, dikim, nakış ve kalite kontrol birimlerini bulunmaktadır.

BUG Tekstil Merkez Ofis bünyemizde modelleme ve showroom hizmeti vermekteyiz.

BUG Tekstil ekibi olarak sürdürülebilirliği hem organizasyonel hem operasyonel süreçlerimize dahil ederek tüm faaliyetlerimizi çevresel etki ve adil ticaret şartlarına uygun şekilde düzenliyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Geçmişten Günümüze

2017: BUG Tekstil Kuruluş

2021: İstanbul Seyrantepe Yeni Merkez Ofis Kuruluş

2022: BUG Tekstil Düzce Konfeksiyon Fabrika Açılış

Değerlerimiz

Sürdürülebilirlik: Gezegenimizin geleceği için tüm organizasyonel ve operasyonel süreçlerimizde sürdürülebilir yöntemler tercih ediyoruz.

Şeffaflık: Hem müşterilerimize hem de çalışanlarımıza karşı daima şeffaf bir tutum sergiliyoruz.

Yenilikçi: İnovatif bir yaklaşımla üretim süreçlerimizi sürekli güncelliyor ve yeni teknolojileri sistemimize entegre ederek yolumuza devam ediyoruz.

Alanında Yetkin: Sürdürülebilir tekstilin ülkemizde öncü firmalarından biri olmaktan gurur duyuyor ve bu alanda her daim kendimizi geliştirmek için çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Tekstil sektöründe müşterilerine değer katan, alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri daima takip eden, çevreye duyarlı, sektöründe lider bir üretici kimliği oluşturmak.

Tekstil sektöründe yurt içi ve yurt dışı etkinliğimizi arttırmak, sürekli büyüyen bir istihdam sağlamak ve gelecek nesillere daha iyi bir gezegen bırakmak için sürdürülebilir yöntemlerle karbon nötr hedefimize ulaşmak.

VİZYONUMUZ

Değerlerimiz

Sürdürülebilirlik

Gezegenimizin geleceği ve için tüm organizasyonel operasyonel süreçlerimizde daha sürdürülebilir yöntemler tercih ediyoruz.

Şeffaflık

Hem müşterilerimize hem de çalışanlarımıza karşı daima şeffaf bir tutum sergiliyoruz.

Yenilikçi

İnovatif bir yaklaşımla üretim süreçlerimizi sürekli güncelliyor ve yeni teknolojileri sistemlerimize büyük bir heyecanla entegre ederek yolumuza devam ediyoruz.

Alanında Yetkin

Sürdürülebilir tekstilin ülkemizde öncü firmalarından biri olmaktan gurur duyuyor ve bu alanda her daim kendimizi geliştirmek için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Tekstil sektöründe müşterilerine değer katan, alanındaki  yenilikleri ve gelişmeleri daima takip eden, sürdürülebilir bir üretici kimliği oluşturmak.

MİSYONUMUZ

Sektörel inovasyonu ve dinamizmi hedef haline getiren profesyonel ekibimizle kaliteli, dayanıklı ve sürdürülebilir tekstil ürünleri üretmek.